DeinzeOnline - www.deinzeonline.be - Deinze

WK acro beloften- junioren: Zilver en Brons
zaterdag, 17 juli 2010 13:01

Voorafgaand aan het officiële WK Acrobatische Gymnastiek (16-18 juli) werd van 10 tot 12 juli in Wroclaw de 'World Age Group Competition' georganiseerd. Deze jongerenwedstrijd bestaat voor acroteams in de leeftijdsgroepen 11-16 jaar en 12-19 jaar. Het duo Tjade Catteeuw en Frauke Careelmont en trio Hanne Vanden Berghe, Jinte Garré en Jade De Ketelaere kwamen aan de start in de eerste categorie. In de categorie 12-19 jaar kwamen de 2 junioren topsportteams aan de start: het duo Nikki Snel - Eline De Smedt  en het trio Sanne Van Overberghe, Lara Schollier en Ineke Van Schoor.

Sportac Deinze

De beloften (11-16 jaar) zetten mooie prestaties neer. Het duo Tjade Catteeuw en Frauke Careelmont kregen een paar tegenslagen. Een diepe snee in de teen van Frauke maakte hun wedstrijd nog spannender. Na de voorronde stond dit team op de 4e plaats. In de finale schitterden ze als nooit tevoor en was iedereen zeer tevreden. Helaas werd er 1 punt afgetrokken door een administratieve fout, waarbij een jurylid een blaam kreeg. Ondanks het feit dat deze gymnasten hier niets konden aan doen, werden ze voor deze fout zwaar afgestraft en belandden ze op de 8ste plaats.

Bij de trio’s was er een heel groot deelnemersveld. Hanne Vanden Berghe, Jinte Garré en Jade De Ketelaere wisten met knappe oefeningen een finaleplaats te bemachtigen. Hun voorlopige 6e plaats werd verzilverd in de finale.

2 Medailles voor de junioren (12-19 jaar): Nikki Snel en Eline De Smedt (Sportac Deinze-MKB-Gym) beslag op een derde plaats in de qualificaties. Ze bevestigden hun sterke vorm en haalden in de finale een derde plaats met 27,90 ptn, op 5 honderdsten van het 2de schavotje. Hun eerste jaar als topsportteam heeft haar vruchten reeds afgeworpen!

Het trio Sanne Van Overberghe, Lara Schollier en Ineke Van Schoor (Sportac Deinze-Ambitious Pro Gymnastics) deed het nog beter. In een superspannende wedstrijd (2de tot en met 5de plaats op slechts 0,15 punten verschil) bracht hun combinatieoefening 28.10 punten op. Deze punten waren goed voor zilver!

De senioren komen eerstdaags aan bod. We kijken uit naar Menno Vanderghote en Julie Van Gelder die hun laatste wedstrijd aanvatten. Heel wat Belgische supporters zijn afgezakt om dit knappe duo aan het werk te zien.

Foto beloften en trainers vlnr: Marieke Guns, Philippe Van Vynckt, Hanne Vanden Berghe, Tjade Catteeuw, Jade De Ketelaere, Jinte Garré en Frauke Careelmont

Griet Allaert, Coördinator Sportac 86

 
Je hebt nieuws, een fuif, tentoonstelling te melden? Je wilt zelf eens in de pen kruipen of je mening delen? Contacteer ons redactie@deinzeonline.be

Wenst u op de hoogte te blijven van nieuwe berichten op deze site, volg ons op facebook of twitter!
Facebook Group Twitter

Evenementen in de regio

Werk in de regio

VDAB
Vacature
Jobat
Careerjet

Zoeken op de site

Toestand E17

Bekijk hier de verkeersdrukte op de E17 (De Pinte)

Klik hier

Info ivm werken tussen Gent en Kortrijk


Cultuurshok Deinze

Politie Deinze zulte

Dier onder Dak

Politie Deinze zulte

Politiezone Deinze-Zulte - Persberichten
Tussenkomsten van onze permanentieploegen in Deinze en Zulte
  • Verkeersongevallen
    Op de Kortrijksesteenweg ter hoogte van het huisnummer 327 kwam een personenwagen Citroën bij het uitvoeren van een manoeuvre in aanrijding met een personenwagen Mercedes. De bestuurder van de personenwagen Citroën, een man van 75 jaar uit Deinze, en zijn passagier, een vrouw van 72 jaar eveneens uit Deinze, werden met niet levensbedreigende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis van Deinze. De bestuurder van de Mercedes, een man 33 jaar uit Gent, was eveneens lichtgewond. De drukke gewestweg was enige tijd versperd, de lokale politie voorzag in een plaatselijke omleiding. Brandweer Deinze kwam ter plaatse om de rijweg te reiningen.
  • Criminaliteit
    Op het industrieterrein "De Tonne" ter hoogte van de gebouwen van de Post en aan het station van Deinze werd telkens één slotvaste fiets gestolen.
  • Verkeersongevallen
    Op de Emiel Clauslaan te Astene in de richting van Deinze kwam bij een inhaalmaneuver een bestuurder van een BMW in aanrijding met een trager rijdende AUDI. De bestuurder van een BWM, een man uit Kruishoutem, verloor daarbij de controle en kwam dan ook nog in aanrijding met een verlichtingspaal en een geparkeerde Mercedes. Door het ongeval brak de verlichtingspaal en kwam op het midden van de rijbaan te liggen. Brandweer Deinze en ziekenwagen kwamen ter plaatse. De bestuurder van de AUDI, een man van Kruishoutem, werd met niet levensbedreigende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis van Deinze.
  • Verkeersongevallen
    Zondagavond werd een 5-jarig kindje uit Zulte lichtgewond bij een verkersongeval in de Statiestraat te Zulte. Na het uitstappen uit de wagen liep het kind onverwacht de rijbaan op en werd er aangereden door een wagen. Het kind werd met schaafwonden ter verzorging overgebracht naar het ziekenhuis in Waregem.

RSS Feed Leerne

Leerne.be
interactieve infoSite van en voor Leerne.