Categories: Algemeen

Uitgeweken Deinzenaar wint de Christoffel Plantin Prijs 2007

De uit Deinze afkomstige Dirk Van Braeckel heeft als hoofddesigner bij Bentley de Christoffel Plantin Prijs 2007 gewonnen.

Deze prijs wordt elke twee jaar toegekend aan een Belg welk in het buitenland bijdraagt tot de prestige van Belgë.

Het was de erevoorzitter van het fonds en provinciegouverneur, Camille Paulus welk de geldprijs van 5000 euro overhandigde aan Dirk van Braeckel.

Een van de recente creaties van de 47 jarige Dirk van Braekel kreeg eerder dit jaar in Italië de prijs van de Mooiste Luxueuze wagen. Namelijk de Bently Continental GTC . Voor Queen Elisabeth II ontwierp hij ook haar meest recente Bentley.

Christoffel Plantin

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago

Hecht docententeam start nieuw dansverhaal in Deinze met Moving Silhouettes

Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…

2 weken ago