Categories: Algemeen

Lammerant gaat voor de Andy Wolf wedstrijd

Wie onlangs de Tolpoortstraat in Deinze passeerde, heeft het misschien al opgemerkt. De kijketalage van optiek Lammerant is aangekleed met brildragende alpaca’s in kerstsfeer. “We nemen deel aan een internationale etalage wedstrijd uitgeschreven door brillenmerk Andy Wolf en gaan 200% voor de eerste plaats”, aldus zaakvoerder Lieven De Clercq. 

De feestelijke etalage trok meteen de aandacht van passanten en velen waren benieuwd waarom optiek Lammerant alpacas en besneeuwde kerstbomen als setting gekozen heeft. “De nieuwste campagne van Andy Wolf heet “The nature of Andy Wolf”. Deze is gebaseerd op de rijke natuur van Oostenrijk, de thuisbasis van het brillenmerk. Deze etalage weerspiegelt de Andy Wolf sfeer en dit in een feestelijk jasje.”  Het brillenmerk werd in 2006 opgericht door 3 vrienden en bestaat intussen uit een team van ruim 50 mensen. Het Oostenrijkse brillenmerk houdt praktisch alles zelf in handen en elke bril ondergaat maar liefst 90 stappen voor die bij optiek Lammerant in de rekken beland.

Deze wedstrijd is de ideale gelegenheid om met de kijketalage in de Tolpoortstraat het centrum van Deinze op te fleuren. De alpaca’s werden gestrikt door cadeauwinkel Zuskus. “Lokale winkel Zuskus was meteen enthousiast over het concept en heeft ons met veel plezier geholpen bij de zoektocht naar de mooiste etalagebeestjes.”

Op 20 december maakt Andy Wolf bekend wie de wedstrijd heeft gewonnen. Wie benieuwd is naar de andere deelnemers kan deze volgen op instagram via #andywolfchristmas2019. “De 10 mooiste etalages vallen in de prijzen, maar ons doel is natuurlijk de hoofdprijs binnenhalen. De eerste prijs is namelijk een groot Andy Wolf-feest in de winkel. Zo kunnen onze klanten ook meevieren en de ontwerpers leren kennen.”

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: lammerant

Recent Posts

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago

Hecht docententeam start nieuw dansverhaal in Deinze met Moving Silhouettes

Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…

2 weken ago