Evenementen

Bart Herman sluit woensdagavond de Parkiesconcerten in Deinze af

Deinze maakt zich op voor een warme, muzikale zomerfinale. Woensdagavond 13 augustus 2025 sluit niemand minder dan Bart Herman de Parkiesconcerten af in het Kaandelpark. Het wordt een avond vol herkenbare melodieën, nostalgie en Vlaamse charme.

Bart Herman – al meer dan drie decennia een vaste waarde in de muziekwereld – brengt een mix van zijn grootste eigen hits zoals ‘Ik Ga Dood Aan Jou’, ‘Ogen Van Lood’ en ‘Als Je Weer Wakker Wordt’, afgewisseld met nummers van zijn muzikale helden. Zijn warme stem, innemende podiumpresentatie en de interactie met het publiek maken dat élk optreden voelt als een persoonlijk muzikaal gesprek.

De avond vormt het feestelijke slotstuk van een geslaagde Parkiesreeks in Deinze, met eerder optredens van Guy Swinnen BandBram & LennertThe 80’s BandABBA4U2Fabiola & DJ Pat Krimson en Christophe Verholle (HOLLIZ)

“Over de afgelopen 34ste editie zijn we algemeen tevreden. In tegenstelling tot de voorbije jaren waren de weergoden ons gunstig gezind en was het meestal droog tot warme, aangename temperaturen ’s avonds. Het publiek zorgde voor een extra dimensie met hun enthousiasme en opkomst. Met de steun van de lokale besturen, onze partners en medewerkers, maar ook de artiesten en de aanwezigen waren de Parkies weer onvergetelijk”, klinkt het bij de organisatie. 

De Parkiesconcerten in Deinze maken deel uit van het grootste kleinste festival van Vlaanderen, dat deze zomer neerstreek op 18 locaties en goed was voor 127 gratis optredens. Het festivalterrein in het Kaandelpark opent om 19u00.; Bart Herman start om 20u00. De Toegang is gratis. Drankjes en hapjes zijn ter plaatse verkrijgbaar.

Meer info: www.parkies.be 

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: parkies

Recent Posts

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago

Hecht docententeam start nieuw dansverhaal in Deinze met Moving Silhouettes

Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…

2 weken ago