Categories: Algemeen

tweede kerstconcert van Puella met Erik en Sanne in Petegem-aan-de-Leie

Na een succesvolle eerste poging, heeft Puella de “organisatiemicrobe” te pakken en nodigt ze opnieuw Erik Van Neygen en Sanne uit voor een kerstconcert in één van de deelgemeenten van Deinze. Dit keer is Petegem aan de beurt, waar de moderne Sint-Pauluskerk een uitgelezen locatie is waar iedere bezoeker optimaal van het concert zal kunnen genieten!

Op zaterdag 19 december 2009 kan je een uniek snuifje kerstsfeer komen proeven dankzij de tweede organisatie van Puella. Net zoals vorig jaar in Astene, nodigde zij immers volgende artiesten voor u uit:

• Erik Van Neygen en Sanne: het onafscheidelijke duo, bekend van onder meer “Veel te mooi”, “Aan mijn darling” en “Wat je diep treft”, die in dit kerstconcert nieuw werk combineren met de grootste hits en enkele liedjes die typisch zijn voor de tijd van het jaar

• Soul Spirit: vijf mannen van bij ons die een blanke versie van de typische gospelliederen en muziek met Amerikaanse roots brengen – de knipoog krijg je er gratis bij

• twee muzikanten uit het zigeunerorkest van Roma Luca: een violist en accordeonist die “op het gevoel” spelen en zowaar steeds de juiste snaar raken, ook die van uw hart!

Alle informatie over dit concert vind je op www.puella.be. Tickets kan je daar ook online bestellen. Wees er snel bij, want de plaatsen zijn genummerd en hoewel de moderne Sint-Pauluskerk vanop elke stoel een mooi perspectief biedt en er met 550 stoelen een pak meer gegadigden mee kunnen genieten dan vorig jaar, willen we u toch ook waarschuwen dat ze vorig jaar diverse mensen hebben moeten weigeren omdat alles volzet was!

Afspraak op 19/12 in Petegem-aan-de-Leie. Voor amper 17,50 euro per persoon kan je het toch niet laten om een fijn avondje uit te beleven?!

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago

Hecht docententeam start nieuw dansverhaal in Deinze met Moving Silhouettes

Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…

2 weken ago