Categories: Algemeen

Beheerswerkdag in de vallei van de Zeverenbeek

Op zaterdag 27 februari 2010 verzamelen om 9.30 aan de kerk van Wontergem of ter plaatse aan de spoorwegovergang Goedstraat Wontergem om 9.45. Aansluiten na de middag kan, afspraak 13.30 aan de kerk of 13.45 aan de spoorwegovergang.

Ruimen van knotwilgen. Einde rond 17 uur. Zoals gewoonlijk zorgt de JNM die dag voor de ondertussen beroemde en zeer gewaardeerde catering!

Deelnemers hebben recht op een deel van het hout! Meebrengen: laarzen, werkhandschoenen, bijltjes, takkenschaar, kledij die (zeer) vuil mag worden.

Contactpersoon: Rik Desmet (tel. 09/386.46.63).

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

4 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago