De B Big Band die werd samengesteld op het zijspoor festival in 2009 komt opnieuw samen, dit onder leiding van Jan De Neve Deinzenaar en Jazz drummer.
Tom De Bie neemt het voorprogramma voor zijn rekening. Tom is bekend van idool 2007, samen met B Big Band brengt hij nummer van Frank Sinatra en Robbie Williams.
Jo Lemaire maakt terug haar naam alle eer aan, als ambassadrice van het franse chanson. Piaf en Brel staan terug op het programma en samen met de B Big Band zal het een prachtige avond worden.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…