Categories: Algemeen

Jo Lemaire en B Big Band in de Brielpoort

De B Big Band die werd samengesteld op het zijspoor festival in 2009 komt opnieuw samen, dit onder leiding van Jan De Neve Deinzenaar en Jazz drummer.

Tom De Bie neemt het voorprogramma voor zijn rekening. Tom is bekend van idool 2007, samen met B Big Band brengt hij nummer van Frank Sinatra en Robbie Williams.

Jo Lemaire maakt terug haar naam alle eer aan, als ambassadrice van het franse chanson. Piaf en Brel staan terug op het programma en samen met de B Big Band zal het een prachtige avond worden.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

2 dagen ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

6 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

6 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

2 weken ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

2 weken ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

2 weken ago