Het recreatiedomein De Brielmeersen in Deinze wordt dan toch geen provinciaal domein. De gesprekken tussen de stad en de provincie over een overdracht van het stedelijk recreatiedomein naar de provincie zijn afgesprongen.
Het initiatief voor de besprekingen kwam van de provincie zelf, maar die haakt nu af. Volgens schepen van Recreatie Norbert De Mey (Open VLD) was er geen politiek draagvlak voor een overdracht.
Deinze blijft vragende partij en hoopt dat de onderhandelingen na de provincieraadsverkiezingen van volgend jaar opnieuw kunnen opgestart worden. De uitgaven voor het stedelijk recreatiedomein lopen hoog op en dat De Brielmeersen publiek lokt uit de ruime regio, is volgens het stadsbestuur van Deinze een argument om het domein naar de provincie over te hevelen.
Bron: De redactie
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…