Categories: Evenementen

15e Leietouringtreffen MTC-Triangle op zondag 5 mei

MTC-Triangle stelt reeds voor de 15e maal zijn Leie-treffen voor. Het wordt een rit met verschillende landschappen: de streek van talloze Bronnen, Vlaamse Ardennen en Henegouwen.

Foto: MTC Triangle

De rit is ongeveer 170km., wie vroeger thuis wil zijn, kan altijd weg via de N60. De route is volledig bepijld en ook beschikbaar op Map-Source voor Garmin.

Inschrijvingen: Brielpaviljoen, op het einde van de L.Mathyslaan te Deinze, tussen 8u30 en 11u30. 8€/deelnemer.
Inbegrepen: Koffie aan de start en voor de 1e 300 deelnemers een boterkoek. Bij terugkeer in het Brielpaviljoen wordt er een gratis drank + broodje met BBQ-worst voorzien.
Verder zijn er langs de route 2 stops voorzien waarvan op de 2de een snack kan aangekocht worden tegen democratische prijs.

Om 17u17 zullen aan het eindpunt 1 smartphone, 1 Gps en 1 Scala Rider FM verloot worden.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: MTC Triangle

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

21 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

5 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

5 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

2 weken ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

2 weken ago