Op vrijdag 27 september 2013 strijden zes bands voor een plaatsje in de provinciale muziekwedstrijd ‘Oost.Best!’ tijdens een preselectie in jeugdcentrum Brieljant. Er wordt gestart om 20 u, de toegangsprijs bedraagt € 5 aan de deur of € 4 in voorverkoop.
De provinciale muziekwedstrijd Oost.Best! trekt zich eind september op gang. 154 bands schreven zich in voor Oost-Vlaanderens grootste muziekwedstrijd, daarvan werden 36 bands geselecteerd voor de preselecties. Er zijn 6 preselecties in september en oktober, 2 halve finales in november en op zondag 1 december volgt de apotheose met de finale in de concertzaal van Vooruit te Gent. Hiermee is de zoektocht naar een waardige opvolger van Red Juliette gestart.
Per preselectie nemen 6 bands deel (6×6). De jury kiest per preselectie 2 acts die doorstoten naar de halve finales. Per halve finale nemen 6 bands deel (2×6). De jury kiest per halve finale 3 acts die doorstoten en het publiek kiest 1 act die doorstoot naar de finale. Aan de finale nemen de 8 overblijvende bands deel.
Preselecties:
Halve Finales:
Finale
Tickets en info: www.oostbest.be
Jeugdcentrum Brieljant, Mouterijdreef 20, 9800 Deinze, 09 381 86 62, elias.vanhavermaet@deinze.be
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…