Ann Gunst, coördinator van de stookolieactie van curieus Deinze en Petegem: “Door al de bestellingen te bundelen krijgt iedereen die een bestelling plaatst de stookolie aan een interessante prijs. De prijs van de stookolie is voor iedereen dezelfde ongeacht het aantal liters die men bestelt, met een minimum van 500 liter. Voor elke levering bedingen wij de basisprijs van 2000 liter, met daar bovenop een vaste korting. Iedereen geniet dus mee”.
Kosten voor energie nemen een steeds grotere hap uit het gezinsbudget. Daarom helpen Curieus Deinze en Petegem om goedkoop stookolie in te slaan voor de winter. De samenaankoop wordt tweemaal in het jaar georganiseerd zodat de consument zijn aankoop kan spreiden.
In juli stapte sp.a Deinze mee in de coöperatieve “Samen Sterker Oost-Vlaanderen”.
Edelbert Masschelein (sp.a): “Sp.a en Curieus Deinze organiseren in samenwerking met cvba SAMEN STERKER Oost-Vlaanderen 8 groepsaankopen in het najaar. Het concept is eenvoudig. Hoe meer mensen intekenen, hoe scherper de prijs. Zo kunnen gezinnen heel wat besparen op hun factuur”.
Hoe alles in zijn werk gaat en welke groepsaankopen er georganiseerd worden, wordt op een informatie-vergadering uitgelegd door Vlaams Minister van Energie en Wonen Freya Van De Bossche, voorzitter van SAMEN STERKER Oost-Vlaanderen. De info-vergadering gaat door op 10 oktober om 19u30 in de kelder van de bibliotheek. De toegang is gratis.
Heeft u interesse om mee te doen aan de stookolieactie of heeft u een vraag over de infovergadering van “Samen Sterker”? Neem dan contact op via de rode telefoon 0496/17 83 58 of via curieus.deinze@curieus.be
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…
Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…