Nick Hollevoet doet verder met zijn traditie om jaarlijks een conference te houden. Met als naam “Nick Hollevoet zit in de neuze” zal terug menig politieker uit de regio onder handen genomen worden.
3 voorstellingen zijn voorlopig gepland, waarvan reeds 2 uitverkocht. vrijdag 3 januari en zaterdag 4 januari zijn reeds uitverkocht. Enkel voor zondag 5 januari zijn nog kaarten te verkrijgen.
Locatie: Turn- en theaterzaal P. Benoit Middenschool, ingang tegenover ziekenhuis Deinze.
Ticket info: €10 via info@nickhollevoet.be en Karen 0497.02.89.69 (tss 17u en 20u)
Wie nogmaals wil genieten van de voorstelling van vorig jaar kan hieronder een fragment bekijken van Martin De Baerdemaeker.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…