Categories: Algemeen

“La vie en rose” zet grootouders in de bloemetjes

De Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans organiseerde op dinsdag 15 december 2015 de voorstelling “La vie en rose”. De pianoklas van Fien Dhont en de woordklas van Nele De Graeve haalden hun beste kleinkind-kunsten naar boven.

De pianoleerlingen (8 – 11 jaar) toonden hun kunnen in diverse duetten, trio’s en achthandig op twee piano’s. Voor een aantal stukken kwamen zelfs enkele oma’s en opa’s hun kleine pianovirtuozen vervoegen op het podium.

Er werd voor een mooie afwisseling gezorgd door de woordklas (10 – 11 jaar). Zij gingen aan de slag met toch wel enkele eigenaardigheden en/of bijzonderheden van grootouders. Het enthousiaste publiek kon een lach niet onderdrukken.

Nog meer foto’s klik hier

Info
Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans
Kalkhofstraat 25, 9800 Deinze
09 381 69 40
muziekacademie@deinze.be
www.muziekacademiedeinze.be
http://www.facebook.com/samwd.deinze

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

11 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

2 weken ago