Indien u zelf uw bestelling afhaalt in Centrumlaan 100 te Deinze, op zaterdag 26 november tussen 9u30 en 17u dan krijgt u van ons een gratis boek. Niet opgehaalde pakketten zullen thuis bezorgd worden.
U kunt op zondag 30 oktober ook genieten van het smakelijke Fair Trade ontbijt (8u tot 10u) mits vooraf in te schrijven of kaarten aan te kopen in de Oxfam Wereldwinkel Deinze, Ghesquièrestraat 31.
Dit (h)eerlijk ontbijt met wereldwinkelproducten wordt telkens ten voordele van een project in de derde wereld georganiseerd.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…