Evenementen

Spreekavond met Bart De Waele door Rond de Watertoren vzw

Bedrijventerreinvereniging Rond de Watertoren vzw nodigt alle bedrijven in Deinze uit voor een spreekavond op 22 februari 2017 met Bart De Waele: ‘We leven in wonderlijke (technologie) tijden.

Bart De Waele, CEO van het digitaal bureau Wijs, komt ons op een bevattelijke en begrijpelijke manier wijzer maken in de wereld van de technologie: ‘Geen enkele ondernemer kan er nog onderuit: technologie bepaalt zeer sterk de werking van het bedrijf, het aankoopgedrag van de klanten en de samenwerking met leveranciers.
Hoe gaan we daar best mee om en hoe ver moet je er als ondernemer in meegaan? Welke zijn de technologieën die nog op ons afkomen en hoe bepalend zullen ze zijn voor het ondernemerschap?’

Praktisch: Deze organisatie van Rond de Watertoren vzw is gratis voor alle bedrijven in Deinze, maar het aantal inschrijvingen is beperkt. Wanneer en waar: woensdag 22.2.2017 om 18.30u in het dienstencentrum De Leiespiegel (Brielstraat 2 in Deinze).
Er kunnen per bedrijf max.2 personen inschrijven, voor 18.2.2017 via info@ronddewatertoren.be.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago

Hecht docententeam start nieuw dansverhaal in Deinze met Moving Silhouettes

Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…

2 weken ago