Evenementen

Nieuwjaar in de Torenbuurt

Op 29 januari ging traditiegetrouw de nieuwjaarsreceptie door voor de buren van de wijk rond de watertoren in Petegem. In plaats van vogels te tellen (die waren zaterdag al geteld) kwamen ongeveer 150 buren elkaar nieuwjaar wensen en een glaasje Cava drinken vooraleer sommigen aan de alcoholvrije maand gingen starten.

Warme soep, warme chocomelk maar vooral de glimlach op ieders gezicht deed de harten verwarmen. Dit jaar konden de buren op vrije basis een cadeautje meebrengen dat dan ingewisseld werd met een andere buur zijn/haar cadeautje. Ook de kleinsten werden verwend met een geschenkje. We zagen niets dan blije en lachende gezichten.

Het is ook dankzij hun sponsors dat ze dit aan de buurt kunnen aanbieden, waarvoor hun dank. Zelfs de natuur speelde met hen mee want op de middag kwam de zon even piepen en zag dat het goed was.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

4 minuten ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago