Evenementen

Deinze in het land van Morgen! #tml #tml17

De eerste dag van het tweede weekend van dance festival Tomorrowland wordt mee gekleurd door Deinzenaars Nicolas Geysens en Bart Van Neste, ook wel bekend als San Soda en Red D.

Die laatste heeft met zijn label We Play House Recordings voor het 7de jaar op rij een eigen stage op Tomorrowland. Beide heren zullen daar uiteraard ten dans spelen, naast andere Belgische en internationale artiesten zoals Kerri Chandler, Simon Dunmore en Maxim Lany.

Goed om te weten, Maxim Lany is onlangs in Deinze komen wonen en vult het dus perfect aan!

Afspraak deze avond op “we play house” stage rond 19u30 – Hou onze Facebookpage in de gaten, als het lukt doen we een live video van zijn set.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

8 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago