Algemeen

Bo’drams are back… in een flesje…

Iedereen weet dat Nick Hollevoet niet kan stilzitten, werkt hij niet aan één of andere show dan doet hij vrijwilligerswerk in wzc Leiehome. Deze keer laat hij van zich horen met een lekkere blonde, na het bruintje dat hij had kon een lekkere blonde natuurlijk niet achter blijven.

Samen met Dr. Canarus heeft hij een lekkere blonde gemaakt, de blonde Glazen Bo’dram. Zoals we Nick kennen is het geen echte blonde maar een bleek bruine. Het biertje heeft de kleur van een Canarus, misschien een tikkeltje donkerder en wat troebeler. De smaak leunt meer aan bij donker bier met een alcohol gehalte van 8°. Iets minder zoet dan de bruine Bo’drams, iets meer bier dus en iets minder Nick. Wil je ook genieten van een zo’n lekker biertje haast je wat het is een limited edition!

Wij mochten even proeven en kunnen bevestigen dat het een lekker biertje is, ideaal voor de feestdagen onder de kerstboom of ideaal als een origineel nieuwjaarsgeschenk.

Bestellen via reservaties.niho@outlook.com

6 flesjes Voor 8,5€
12 flesjes Voor 17€
24 flesjes Voor 35€
[Leeggoed 0,10€ inbegrepen]

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

14 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

2 weken ago