Studeren in coronatijden is geen lachertje. Studenten kunnen zich minder goed focussen, hebben al maandenlang amper sociale contacten, de meeste lessen hebben online plaats … Vele studenten hebben bovendien niet de nodige faciliteiten om degelijk te studeren. Denk aan een eigen bureauruimte of werkplek, degelijke internetverbinding, een stille omgeving, … Door het aanbieden van veilige en stille studeerplekken wil stad Deinze deze jongeren ondersteunen. Zowel voor hun mentaal en fysiek welbevinden, als voor de studieresultaten, kan dit een groot verschil maken. Veel studenten halen meer motivatie uit het samen studeren met lotgenoten en hebben nood aan een stille ruimte om aandachtig te kunnen studeren. Daarom voorzien de jeugddienst en de stedelijke Bibliotheken opnieuw vier rustige bloklocaties: één in de foyer van de bibliotheek Landegem (Stationsstraat 20, Landegem), één in de vergaderzaal van Huis van het Kind (Mouterijdreef 22, Deinze) en één in de polyvalente zaal van JH Brieljant (Mouterijdreef 20, Deinze) en één in de bibliotheekkelder van Deinze (ingang via trap Markt, Deinze).
Openingsuren bloklocatie foyer bibliotheek Landegem (18 studeerplaatsen) van maandag 17 mei tot en met woensdag 30 juni 2021:
Openingsuren bloklocatie Huis van het Kind Brielpunt (9 studeerplaatsen) van maandag 17 mei tot en met woensdag 30 juni 2021:
Openingsuren bloklocatie JH Brieljant (8 studeerplaatsen) van maandag 17 mei tot en met woensdag
30 juni 2021:
Openingsuren bloklocatie bibliotheekkelder Deinze (20 studeerplaatsen) van maandag 17 mei tot en met woensdag 30 juni 2021:
Enkele belangrijke aandachtspunten voor alle bloklocaties:
Info
Jeugddienst – www.deinze.be/bloklocaties
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…