Naast kledingstoffen en naaibenodigdheden biedt Perfecta ook breiwol, hobbymateriaal, naaimachines, retouches en nieuwkuis/was aan. Enkele jaren geleden is Jo Van den Berghe bij de zaak gekomen en heeft hij zich gespecialiseerd in het bedrukken en borduren van kledij, de verkoop van bekers, trofeeën en medailles. Perfecta heeft zelfs een hoekje vrijgemaakt voor de verkoop van kranten en tijdschriften en fungeert tevens als afhaalpunt voor pakjes van diverse koeriersdiensten.
Om dit jubileum te vieren en klanten te bedanken, heeft Perfecta een grote spaaractie opgezet. Bij iedere aankoop vanaf 5 euro (uitgezonderd retouches, nieuwkuis enzovoort) krijgt de klant een stempel. Met deze stempels kunnen klanten sparen voor gratis washandjes, handdoeken, badhanddoeken en zelfs strandlakens. Voor klanten van de Lotto, kranten en tijdschriften geldt er een aparte actie. Zij krijgen per krant, tijdschrift en lotto formulier een stempel. Vanaf 20 stempels krijgt de klant een gratis kraslot ter waarde van 1 euro.
De spaaractie begint op 1 maart 2023 en loopt tot het einde van het jaar. Perfecta hoopt op deze manier haar klanten te bedanken voor hun jarenlange loyaliteit en te laten zien dat ze nog altijd klaarstaan om hen van dienst te zijn.
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…
Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…