Stadsinfo

Met Belgerinkel naar de winkel

De actie Met Belgerinkel naar de winkel loopt van 26 augustus tot 22 september. Met deze actie willen het stadsbestuur en Deinze Winkelstad vzw inwoners en bezoekers stimuleren om de auto voor korte afstanden thuis te laten. Wie zijn boodschappen met de fiets of te voet doet verzamelt stempels op een spaarkaart. Wie een volle spaarkaart indient krijgt een consumptiebon ter waarde van 3 euro om te besteden in de stadswinkel of in één van de deelnemende horecazaken. Na afloop van de campagne worden een elektrische fiets ter waarde van 2.500 euro, twee plooifietsen ter waarde van 499 euro en vier fietstassen ter waarde van 100 euro verloot.

“De jaarlijkse actie Met Belgerinkel naar de Winkel heeft als doel de inwoners en bezoekers te stimuleren meer gebruik te maken van zachte vervoermiddelen zoals de fiets” vertelt Filip Vervaeke, schepen bevoegd voor lokale economie. “Doe je boodschappen met de fiets of te voet en verzamel tussen 26 augustus en
22 september stempels bij de deelnemende handelszaken. Volle spaarkaarten kan je tot 30 september afgeven in dienstencentrum Leiespiegel (Brielstraat 2) en in het gemeentehuis Nevele (Cyriel Buyssestraat 15). Bij afgifte van een volle spaarkaart krijg je een consumptiebon ter waarde van 3 euro om te besteden in één van de deelnemende horecazaken of in de stadswinkel in dienstencentrum Leiespiegel. Na afloop van de campagne worden een elektrische fiets ter waarde van 2.500 euro, twee plooifietsen ter waarde van 499 euro en vier fietstassen ter waarde van 100 euro verloot.

We danken onze hoofdsponsor Vertriest (Schave 5, 9800 Deinze, 09 386 13 55, www.vertriestdeinze.be) die de twee plooifietsen schenkt en onze andere sponsors Bici per tutti, Thomas Cycles, K-Bikes en Fietsen Wouter die elk een fietstas geven. Het stadsbestuur schenkt de hoofdprijs (de elektrische fiets). 
Een lijst van de deelnemende handelaars en horecazaken vind je op www.deinze.be/belgerinkel

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago

Hecht docententeam start nieuw dansverhaal in Deinze met Moving Silhouettes

Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…

2 weken ago