Evenementen

Vier Valentijn in Deinze en maak kans op een romantisch etentje!

Valentijn is hét moment om je geliefde te verrassen met een bijzonder geschenk. Om deze liefdevolle periode extra speciaal te maken, organiseren Deinze Winkelstad vzw en Stad Deinze een Valentijnsactie. Wie tussen 8 en 23 februari komt winkelen in Deinze of de deelgemeenten, maakt kans op een romantisch etentje ter waarde van 100 euro. Er worden in totaal 50 etentjes verloot in restaurants in Deinze en deelgemeenten.

“Onze stad biedt een uitgebreid en gevarieerd aanbod aan Valentijnsgeschenken,” zegt Sofie D’hondt, schepen van lokale economie. “Van juwelen en bloemen tot pralines, boeken en decoratie – in Deinze vindt iedereen het perfecte cadeau voor zijn of haar geliefde.”

Om deel te nemen, scan je een QR-code of vul je een deelnameformulier in. Dit formulier kan je deponeren in de inzamelbox bij het onthaal van dienstencentrum Leiespiegel (Brielstraat 2) of in het gemeentehuis van Nevele (Cyriel Buyssestraat 15). In totaal worden 50 romantische etentjes verloot in deelnemende restaurants in Deinze of de deelgemeenten. Dit is een verdubbeling ten opzichte van de Valentijnsactie van vorig jaar.

“Met deze actie willen we niet alleen de romantiek vieren, maar ook onze lokale handelaars ondersteunen,” benadrukt burgemeester Rutger De Reu. “Lokaal winkelen is en blijft belangrijk voor de leefbaarheid van onze stad. Dit is een mooie gelegenheid om de liefde te tonen én onze ondernemers een duwtje in de rug te geven.”

Doe mee en wie weet geniet jij binnenkort samen met je geliefde van een heerlijk etentje!

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: valentijn

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

6 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago