Deinze behoort met deze resultaten tot de betere gemeenten, maar dat weerhield bijna 650 bezoekers niet om langs te komen op het jaarlijkse Deinze Industrie Jobcafé 2025.
Op maandag 17 november 2025 stonden voor openingsuur aan de Brielpoort in Deinze tientallen bezoekers reeds te wachten en de uren daarna bleven ze binnenstromen.
De 47 standhouders (85%) bedrijven uit Deinze en de rest uit de nabije regio hadden hun handenvol om alle geïnteresseerden te woord te staan.
De jobbeurs werd geopend met een netwerkmoment met de standhouders door burgemeester Rutger De Reu en coördinator van Deinze Industrie, Yannic Demeyer.
Daarna volgden korte presentaties van de partners VDAB en Werken Leie en Schelde. VTI Deinze was met de 3de jaars elektriciteit logistieke partner van de jobbeurs.
Om 14.30u openden de deuren voor het groot publiek.
Mensen op zoek naar een job èn met nood aan opleidingen of begeleiding werden persoonlijk geholpen door VDAB en Werken Leie & Schelde. Buiten op de parking aan de Brielpoort maakte vele geïnteresseerden kennis met beroepen en technieken zoals lassen, onderhoudstechnieken, verspaning, …. in de mobiele promo unit van VDAB. Ook de bus- en vrachtwagensimulator was druk bezet gedurende de ganse namiddag.
De stand waar bezoekers geholpen werden met het opstellen en afprinten van een CV kon bijna de vraag niet volgen. Tot slot maakte de samenwerking met Foto-video Mac voor het maken van een professionele foto, het all-in onthaal volledig af.
Bezoekers konden tijdens de vele gesprekken verpozen met een gratis koffie van De Goudvink en pakje friet van Agristo.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…