Stadsinfo

Winkelactie in Deinze op 9 mei voor Moederdag

Lokale handelaars en stad Deinze organiseren actie met rad van fortuin aan de Graanlei

Op zaterdag 9 mei organiseren Deinze Winkelstad vzw en Stad Deinze een gezamenlijke actie voor consumenten die in het stadscentrum komen winkelen. Ter gelegenheid van Moederdag worden bezoekers die een aankoop doen bij de deelnemende handelaars uitgenodigd om deel te nemen aan een publieksactiviteit.

Bezoekers die op zaterdag 9 mei een aankoop doen, ontvangen een deelnamebewijs. Hiermee kan er gedraaid worden aan een rad van fortuin dat opgesteld staat aan de Graanlei, ter hoogte van de Tolpoortbrug. De prijzenpot bestaat uit diverse lokale attenties, waaronder Deinse cadeaubonnen van 10 euro, balpennen, herbruikbare winkeltassen, nougat en mueslirepen.

Schepen van Lokale Economie Sofie D’hondt geeft aan dat de actie bedoeld is om het winkelen in het stadscentrum te stimuleren. Volgens de schepen zorgt het rad van fortuin voor een interactief element tijdens de zoektocht naar een moederdagcadeau. Er wordt gewerkt met een “altijd prijs”-principe, waarbij de actie doorloopt zolang de voorraad strekt.

De campagne wordt ondersteund door lokale ondernemingen. Burgemeester Rutger De Reu bevestigt de medewerking van twee Deinse voedingsbedrijven. Het bedrijf Vital, dat dit jaar het 100-jarig bestaan markeert, levert de nougat. De mueslirepen worden verzorgd door het bedrijf Nuts & Berries. Met deze samenwerking beoogt het stadsbestuur de lokale economie breed in de schijnwerpers te zetten.

Voor meer informatie over de deelnemende handelaars en de voorwaarden kunnen geïnteresseerden terecht bij het centrummanagement van Deinze Winkelstad vzw, gevestigd aan de Brielstraat 2, of via de officiële website van de organisatie.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago

Hecht docententeam start nieuw dansverhaal in Deinze met Moving Silhouettes

Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…

2 weken ago