Half november kan je terecht in Cultureel Centrum Nova te Eke voor de jeugdmusical "Grieselstate", ingericht door Kunst Adelt Nazareth.
Het stuk is gebaseerd op het gelijknamige boek uit 1988 van de Britse kinderboekenschrijver Anthony Horowitz.
David komt op een kostschool terecht waar weinig normale mensen rondlopen, de Franse lerares is bijvoorbeeld beestachtig, de hoofdonderwijzeres drinkt graag bloed en de knecht blijkt een afschuwelijke heks te zijn.
David zou dus best ontsnappen voor hij gedwongen wordt zélf een griezelig wezen te worden.
De voorstellingen vinden plaats tussen 16 en 24 november, en dat op donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag. De opvoeringen gaan van start om 20 uur 's avonds, behalve op zondag; dan begint de musical al om 18 uur in de namiddag.
Tickets kunnen besteld worden via www.kunst-adelt.be en kosten 10euro, 8 euro voor kinderen.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…