Vanaf februari tot mei 2008 organiseert de culturele jongerenvereniging Cultuurschok een gloednieuwe concertenreeks in De Rekkelinge in Deinze onder de titel Lazy Friday. Deze concerten worden gestart op vrijdag 9 november met een optreden van onder meer Tom De Bie (Idoolfinalist). Het is de eerste keer dat een project in Deinze zoveel aandacht besteedt aan een kwalitatief programma rond onder meer ska, kleinkunst, blues, en singer-songwriters.
Cultuurschok slaagde erin verschillende Belgische artiesten te strikken, onder wie Roland en Eva De Roovere. Op vrijdag 9 november vanaf 20u30 is er een avondvullende show in de zaal Rekkelinge met talent uit Deinze.
{mosmap width='500'|height='400'|lat='50.986531'|lon='3.537104'|zoom='4'| zoomType='Large'|zoomNew='0'|mapType='Hybrid'| showMaptype='1'|overview='0'|text='Zaal Rekkelinge'|lang=''}
Zaal Rekkelinge, D. Delcroixstraat 1 in Deinze
Info tel. 0499-19.02.23. of www.music-at-deinze.be.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…