Vrijdagmorgen rond 6.45u gebeurden er enkele ongevallen op de Tieltsesteenweg, thv het kruispunt met de Dentergemstraat. Er lag een dikke smurrie die de rijweg spekglad maakte. Op sommige plaatsen lag de brij wel 5 cm dik. De weg werd voor enige tijd afgesloten.
Twee motorijders kwamen ten val, gelukkig zonder grote schade. Minder goed verging het met een wagen van de post die in de gracht belandde. Ook een bromfietser kwam ten val. Deze laatste werd voor verzorging naar het ziekhuis overgebracht.
De brandweer had zijn handen vol om het goedje op te ruimen. De smurrie vormde een spoor via de Kouter, de volhardingslaan en de Gaversesteenweg.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…