Categories: Algemeen

NU ZONDAG: 6e Leerzewegels- en Jan Filliersroute

Op zondag 9 augustus fietsen we weer de “Leerzewegels- en Jan Filliersroute”. Jan stond altijd klaar voor ons en steunde ook de vorige edities van onze fietstocht. Er is keuze tussen de afstanden: 20 km, 40 km of 60 km.

En wat krijg je?
Op de 20 km krijg je op stand 1 alvast een broodje met ham, een appel, een donut en een drankje. Stand 2 biedt een watertje en een ijs. Stand 3 is goed voor een jenever en een versnapering. Op stand 4 is er een streekbier of een frisdrank, met ook hier weer een versnapering. Op stand 5 (= het eindpunt) krijg je een bakje frieten met een saus en een frikandel.
Wie 40 km fietst krijgt daarbij nog een ander streekbier of frisdrank met versnapering. Voor de 60 km is er nog een extra streekbier of frisdrank met een versnapering.
De eerste 500 starters krijgen nog een handig middeltje mee om de fietsketting te smeren.
Alle info en inschrijvingen kunnen via www.radiotequila.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

11 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

2 weken ago