Annick Verstraete: “Verkiezingsborden zijn een ideale manier om partijen en kandidaten bekendheid te geven tijdens de campagne. Toch ontsieren deze borden het straatbeeld en kunnen mensen vaak de koppen niet meer van elkaar onderscheiden.”
Dirk Stroobandt: “Wij hebben gezocht naar een kleurrijke vorm van campagneborden en zetten onze campagneslogan ‘kleur je stad’ kracht bij met potloden die wij vanaf dit weekend in Deinze plaatsten.”
Laura Baets: “De potloden sluiten naadloos aan bij onze oproep aan de kinderen halfweg de vakantie om Deinze te kleuren via onze affiches.”
Eddy Donné: “Met deze potloden willen wij duidelijk maken dat Deinze nog meer kleur kan gebruiken én roepen wij mensen op om voor GroenRood te stemmen.”
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…
Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…