De Notses zijn Hannes Careel (zanger), Tim Verleyen (gitarist), Peter Van Doorn (piano) en sinds kort Joren Blancquaert (bass) en Jan Populaire (cornet – zeg geen trompet tegen cornet). Ze spelen frivole Nederpop en in hun nieuwe songs zijn ze duidelijk hun favoriete onderwerp trouw gebleven. Vrouwen en liefde, een onderwerp waar ze nooit uitgezongen over geraken.
De opnames vonden plaats in de Alea-studio van Erwin Libbrecht, gekend van Kadril.
7 nummers zijn opgenomen en daarvan laten ze er nu al graag enkele aan jullie horen. De bedoeling is om nog 4 nummers extra op te nemen en binnenkort een eerste full album voor te stellen.
Er staan reeds verschillende optredens, waarvan het eerste 24 april in de Manedans in Kruishoutem, op het programma. De komende weken zullen er nog verschillende optredens toegevoegd worden aan de agenda. Optredens en de online songs kan je terugvinden op de website: www.denotses.be
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…