Categories: Algemeenpolitiek

N-VA plaatst flitspaal

Op donderdag 10 september plaatste N-VA Deinze een flitspaal op de Karel Picquelaan. Dit naar aanleiding van het groot aantal automobilisten dat daar met overdreven snelheid rijdt. Recentelijk zijn er metingen gedaan en daaruit blijkt dat bijna niemand de toegelaten snelheid respecteert . “Sinds de heraanleg van de straat kan de politie geen flitscontroles meer houden omdat ze geen locatie meer hebben om de flitsauto op te stellen.

Foto: vlnr: Gauthier Colledan (bestuurslid N-VA Deinze), Ronny Vermeulen (voorzitter N-VA-werkgroep verkeer) en Peter Broeren (voorzitter N-VA Deinze)

Nochtans bestaan  er  mobiele flitstoestellen die gehuurd kunnen worden en die overal inzetbaar zijn.” zegt voorzitter Peter Broeren. “Ook heeft de stad nog steeds niet gevraagd aan Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) om wegmarkeringen te plaatsen zodat de automobilist bewust wordt gemaakt van de toegelaten snelheid. Ondertussen heb ik zelf een melding gedaan bij AWV om de wegmarkering aan te brengen. Maar het probleem situeert zich niet enkel in deze straat; ook de Kortrijkstraat en de Beekstraat zijn op sommige momenten snelwegen aan het worden en ook op de Markt zijn er maar weinig mensen die zich houden aan de opgelegde snelheid. Het is zeer gemakkelijk om een bv. een zone 30 in te voeren maar als dit niet wordt opgevolgd dan heeft dat maar weinig nut. Veiligheid in het verkeer komt voor N-VA Deinze op de eerste plaats. Hopelijk geeft de stad hier gehoor aan.”

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: n-va

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

1 dag ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

5 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

5 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

2 weken ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

2 weken ago