Categories: Algemeen

Ondernemend Deinze massaal aanwezig op nieuwjaarsreceptie Unizo

425 aanwezigen genoten vrijdag 15 januari van een tot in de puntjes verzorgde happening bij gastheer en gastvrouw Geert en Nadia De Witte in AD Delhaize. Hun supermarkt is in 30 jaar uitgegroeid tot de grootste zelfstandige Delhaize van België. Geert maakte van de gelegenheid gebruik om zijn volledige ploeg te bedanken.

In de openingsspeech wees Unizo Deinze voorzitter Valerie De Ruyck op de enorme uitdagingen omtrent mobiliteit en winkelleegstand die vele ondernemers én burgers zorgen baart. Unizo roept op om nog meer dan vroeger met alle stakeholders positief en transparant de neuzen in dezelfde richting te zetten.
Aansluitend kwam nationaal Unizo Voorzitter Karl Verlinden daar nog op terug met het project “De Bedrijvige Kern”, een concreet lage termijnvoorstel om de winkelstraten een nieuwe invulling te geven. Daarnaast belichtte hij ook enkele Unizoprojecten zoals “De Makers” en de bijzondere aandacht om de handelaars te begeleiden naar e-commerce.

Verlinden wees ook op de nog veel te grote loonkloof met de buurlanden en hekelde de soms bijzondere ergerlijke praktijken van de vakbonden bij stakingen. Niettemin wees hij wel op de kentering op politiek vlak waarbij het ondernemerschap weer veel meer gewaardeerd wordt.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

5 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago