Evenementen

Verslag dagreis kvlv Petegem

Op maandag 25 april vond de jaarlijkse dagreis van kvlv Petegem plaats. Ze vertrokken om 8u15 op de parking van het oude politiekantoor aan de Centrumlaan. Door het grote succes was één autocar onvoldoende, ze moesten een tweede minibus inhuren, zodat ze met 65 leden en partners op stap konden.

De eerste halte was de haven van Zeebrugge. Na een algemene infosessie maakten ze een rondrit per bus waarbij een gids hen alle geheimen van de dagdagelijkse werking van de zeehaven onthulde.
Tegen de middag reden ze richting Blankenberge om in “De Wielen” het middagmaal te nemen, de verse tomatenroomsoep en de warme vol au vent met frietjes smaakten op deze frisse en regenachtige dag.
Om 14u arriveerden ze in de frambozenkwekerij “La Dame Rouge” in Veldegem, ze kregen er een rondleiding door de bedrijfsleider, die hen nadien verwende met een proevertje van sorbet.

Na 16u stond nog een bezoek aan de unieke historische brouwerij “Rodenbach” in Roeselare op de planning. In een kader waar industriële archeologie en hedendaags design samengaan, vernamen ze wat Rodenbach zo speciaal en uniek maakt. Nadien konden ze uiteraard proeven van een frisse Rodenbach.

De daguitstap sloten ze af in Brasserie Bibitor te Roeselare met een belegd broodje voor alle aanwezigen. Tegen 20u30 arriveerden ze terug in Petegem. Een geslaagde, boeiende en leerrijke dag en een welgemeende dank aan de organisatrices en aan àlle aanwezigen.

Voor meer informatie breng zeker een bezoekje aan hun website via www.kvlvpetegem.be

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze
Tags: kvlv Petegem

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

20 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

5 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

5 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

2 weken ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

2 weken ago