Maar aangezien dit half verwacht was en hun eigen prestatie niet veel onder hun persoon record zat gingen ze gewoon verder op de goede vibes. Ze deden meteen heel wat van hun achterstand af met de tweede speedproef waar ze brons behaalden. Back on track!
De vrije oefeningen werden door de supporters thuis met veel spanning bekeken. De thuisblijvers hadden zich verzameld om samen op het grote scherm te kijken. Dat is zo mogelijk nog spannender dan ter plaatse. Voor alle freestyles stonden ze lange tijd op het podium. Niet alle teams springen de 4 oefeningen in dezelfde volgorde waardoor het afwachten is tot de laatste oefening om je definitieve plaats te weten. Vergelijk het een beetje met een tijdrit in het wielrennen. Met twee 5de plaatsen, 1 vierde en nog een derde plaats met bijhorende bronzen medaille sprongen ze met een heel mooie constante. Ze mogen zich dus het derde snelste team van de wereld noemen en bij de freestyle met twee personen zijn er ook maar twee teams beter dan Tim Van de Walle en Jodi Devolder.
In het algemeen klassement (de som van de 6 events) stonden ze dan ook meer dan verdiend te glunderen op de 5de plaats. Tussen al het springgeweld van onder andere de andere Red Ropes teams, Australië, Hong Kong, China Hongarije, Verenigde staten en Duitsland wisten ze terecht hun plaats op te eisen aan de top.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…