Categories: Algemeen

Ontdek deze week het Huis van de kerstman (Tolpoortstraat 36 – Deinze)

Kom je vanaf woensdag 20 december (14u-18u) verdiepen in de magische wereld van de Kerstman, een unieke beleving voor jong en oud! Ontdek tijdens een rondleiding hoe de Kerstman leeft, werkt en slaapt.

Je krijgt er onder andere toegang tot zijn cadeaukamer, leef- en werkruimte, slaapkamer, … .

Alle kinderen ontvangen een leuk verrassingspakje (zo lang de voorraad strekt). Op zaterdag 23 december kunnen ze tussen 14 – 18 u. op de foto met de Kerstman en zijn elfjes.

In het huis van de Kerstman kunnen kinderen smullen van heerlijke warme wafels en chocolademelk. Ouders en grootouders kunnen er een Filliers koffie drinken.

Het huis van de Kerstman is een initiatief van Deinze Winkelstad en stad Deinze.

 

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

3 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago