De 4 voorstellingen waren voorzien in een tent op de parking van de Brielpoort. Het was terug een super spektakel, gebracht met live orkest en prachtige lichtshow. Iedereen kon zich dan ook opwarmen aan de prachtige show in de toch wat kille tent.
“éclectique”: De ultieme beheersing en doorzetting gekoppeld aan een ontzagwekkende arbeidsethos, 3 van de kernkwaliteiten waarmee Sportac‘86 wereldwijd successen heeft geoogst. Sportac‘86 is een begrip. Een ronkende naam die staat als een huis in gymnastiekkringen en ver daarbuiten. Doorheen meer dan 3 decennia wisten haar trotse leden en coaches steevast grootse successen te behalen. Een staaltje van professionele continuïteit dat zijn weerga niet kent omdat in deze club iedereen een rol speelt in de bijdrage tot dit prachtig verhaal.
Een puike prestatie voor Sportac’86 Deinze die in 1986 startte met een 250-tal leden, met nu reeds meer dan 1000 leden en een pak medaillewinnaars in verschillende disciplines. Trots om zo’n evenement in ons Deinze te hebben!
Proficiat aan Sportac’86 en zijn leden en medewerkers, we zijn nu reeds benieuwd naar de volgende show!
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…