Het doel van de bedrijven teamtrophy is 3-delig:
Het ondernemersplatform Deinze Industrie overkoepelt alle bedrijven die gehuisvest zijn in de bedrijvenzones de Prijkels, Deinze Noord en Rond de Watertoren, maar ook de bedrijven in Deinze en Nevele daarbuiten. Deinze Industrie organiseert voor de meer dan 400 bedrijven regelmatig netwerkmomenten of organiseert bedrijfsgerichte activiteiten zoals groepsaankopen en wil een spreekbuis zijn met het lokaal bestuur en andere zakelijke netwerken. Stad Deinze is partner van Deinze Industrie. De Provinciale Ontwikkelingsmaatschappij Oost-Vlaanderen steunt de ondernemerskoepel.
Programma
Deinze Industrie Teamtrophy wordt samen georganiseerd met Movemint, ook een Deinse organisatie en expert op vlak van teambuildings, originele workshops en allerlei teamevents.
Familie en kennissen zijn ook welkom om te supporteren. Tussentijds kunnen de kinderen zich ook amuseren op de speelweide of het dierenpark in de Brielmeersen.
Praktisch
Reeds 16 teams schreven in; de ambitie om een eerste jaar met 70 deelnemers te starten is gehaald!
Kostprijs: €25 per persoon, incl. 2 drankjes en 1 Angus burger voor de teamleden.
Parkeren kan op de openbare parking naast de Brielmeersen, ingang Teamadventure/atletiekpiste.
Meer informatie via: http://www.deinzeindustrie.be/wat-doen-wij-voor-u/netwerking/deinze-industrie-teamtrophy/
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…