Algemeen

Buysseprijzen voor Marc Kint, Ines Keygnaert en Bart Pauwels

Op zondag was vice premier Petra De Sutter te gast bij GroenRood Deinze. Ze reikte de Buysseprijzen uit. Drie prijzen genoemd naar verschillende Buysses die allen uitblonken in hun bezigheden en allen getuigden van een sterke wilskracht en doorzettingsvermogen.

De Lucien Buysseprijs was voor Marc Kint, voor zijn jarenlange werk voor het contactcentrum, verdeelpunt Voedselbank Oost-Vlaanderen voor de volharding van de hele organisatie, die draait op vrijwilligers.
De Alice Buysseprijs ging naar Ines Keygnaert. Zij slaagt erin om wetenschappelijk onderzoek te koppelen aan concreet beleid.  Onder haar leiding werden de multidisciplinaire behandelcentra na seksueel geweld opgericht en uitgerold over heel Vlaanderen.

De Cyriel Buysseprijs was voor Bart Pauwels ( afkomstig uit Merendree) en de vrijwilligers van Teachers for Refugees, die Engelse les geven in vluchtelingenkampen in Litouwen op de grens met Wit-Rusland. Bart Pauwels was niet aanwezig maar er was telefonisch contact met hem.
GroenRood is trots op deze sterke (oud-) Deizenaren.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

20 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

5 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

5 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

2 weken ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

2 weken ago