De focus zal van begin tot eind liggen op sfeer en gezelligheid, waarbij het jaarthema, duurzaamheid, niet uit het oog verloren zal worden. In de namiddag kunnen de kinderen op de speelplaats hun hart ophalen aan verschillende workshops en activiteiten. Bij de vorige editie ging het onder andere om kleien of vilten, een grimestand en een uitgebreid aanbod van volksspelen.
De ouders kunnen aanschuiven bij het taartenbuffet en na een tas koffie of een glas cava is er ongetwijfeld nog tijd om rond te snuisteren op een marktje met tweedehandskleding. Dit gezellige gebeuren krijgt een soundtrack van jazzy en andere toegankelijke muziek.
’s Avonds wordt dit Fe(e)stje afgesloten met een gigapan paella. Die werd vorig jaar leeg gesmuld, waarna de kok van dienst een applaus in ontvangst mocht nemen. Zelfs de regen wist toen geen roet in het eten of water in de paella te gooien.
Dus, kom langs en geniet van een dag vol plezier, muziek en lekker eten op het Fe(e)stje van De Sterrebloem!
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…