Het arrest handelt dus zelfs niet over de gebouwen van Driespoort Shopping, maar enkel over een toekomstige (ingang)strook die langsheen de parking van Driespoort Shopping zou moeten ingetekend staan (en die mogelijks nooit zal benut worden). Nu was deze kwestie nog niet voldoende voor de klagers en werden door Hilde D.R. en Patrick P. de afgelopen maanden gretig dreigementen tot sluiten met strafklachten, dagvaardingen en ingebrekestellingen de wereld ingestuurd. Er is geen enkel instrument onbenut gebleven om de eigenaars, de stad en ook de huurders te benaderen, angst te zaaien en onwaarheden zo vaak als mogelijk te herhalen zodat de waarheid bijna onrecht wordt aangedaan.
Resultaat
Gezien de complexiteit die door de klagers is gecreëerd, zijn de afgelopen maanden veel gesprekken gevoerd met iedereen die betrokken was met de procedurekwesties. Driespoort Shopping/De Kortrijkse Toren koos altijd voor de rede en ethiek, maar liet niet over zich heen lopen, zoals door sommigen wel eens werd gedacht.
Integendeel, de weerbaarheid en het doorzettingsvermogen heeft ervoor gezorgd dat volgende resultaten nu zijn uitgesproken:
Manipulatie versus dankbaarheid Driespoort Shopping betreurt ten zeerste hoe fel deze procedurekwesties op een bijna manipulatieve manier door de klagers zijn kenbaar gemaakt, met als doel te schaden en onrust te zaaien. Het continu en herhaaldelijk rechtstreeks benaderen van de winkeluitbaters via alle mogelijke kanalen en het selectief communiceren via sociale media hebben voor veel onnodige onrust en veel verdraaide feiten gezorgd. Dit maakt dat Driespoort Shopping bijzonder opgetogen is over de uitspraken van afgelopen week.
Driespoort Shopping wil in de eerste plaats de vele klanten die trouw zijn gebleven aan het winkelcentrum en de vele positieve partners in dit verhaal van harte bedanken. Het is dankzij hun expertise, enthousiasme en ondernemerschap dat er vandaag finaal posiGef nieuws is. Een speciale pluim gaat naar de 120 medewerkers van alle winkels in Driespoort Shopping, die altijd zijn blijven zorgen voor een vriendelijke begroeting, comfort voor de klanten en veel werkethiek.
Ook al zullen de klagers – bijna op een zielige manier – alsnog het tegendeel proberen te beweren, de procedures zijn zo goed als afgewend.
Persbericht / Meer info: NV De Colle Vastgoed – info@driespoort.be
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…
Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…