CEO Rob Visser en COO John Junggeburt waren aanwezig om samen met het Belgische team dit belangrijke moment mee te vieren. Ook Hans Hermans, regiodirecteur België, benadrukte tijdens zijn toespraak: “Met dit nieuwe complex nemen we een sterke positie in, in Oost- en West-Vlaanderen. Hierdoor kunnen we een nog betere dienstverlening voorzien en wapenen we ons voor de toekomst, samen met onze bestaande vestigingen en met belangrijke acquisities zoals de overname van SDS Carparts in Stekene en Eldis in Ieper.”
De gasten werden bij aankomst verwelkomd met een feestelijk aperitief, gevolgd door een uitgebreide rondleiding doorheen het nieuwe gebouw met een oppervlakte van maar liefst 2500 m². Tijdens de tour ontdekten de bezoekers het moderne Experience Center, de kantoren en de ruime magazijnen waar 51000 automaterialen en 8000 banden op voorraad liggen. Informatieve video’s lichtten de werking, visie en toekomstplannen van PartsPoint België toe. Zo kregen de aanwezigen een volledig beeld van het innovatieve karakter van de organisatie.
De rondleiding eindigde in de sfeervolle feestzone, waar de gasten konden genieten van een liveband, een verzorgd BBQ-buffet en een uitgebreid drankenaanbod. Tijdens de feestavond vond ook het officiële openingsmoment plaats: burgemeester Rutger De Reu van Deinze knipte samen met Hans Hermans plechtig het lint door en verklaarde het complex officieel geopend.
Meer dan 15 leveranciers waren aanwezig met interactieve standen, zodat klanten uitgebreid konden kennismaken met de verschillende divisies, concepten en boosters van PartsPoint.
“Met deze nieuwe locatie zijn we klaar om onze klanten nog beter te ondersteunen en verder te groeien in België,” besloot Hans Hermans. “De grote opkomst en de vele positieve reacties sterken ons in onze ambitie om verder te bouwen aan een sterke toekomst.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…