Het zal nog minstens een paar jaar duren voor motorhomes tijdens de nacht kunnen blijven staan ter hoogte van het recreatiedomein De Brielmeersen. Stedenbouw keurde de bouwvergunning af. De provinciale dienst baseert zich daarbij op het feit dat het beperkt plan van aanleg (bpa) de plaats omschrijft als een domein voor dagrecreatie.
{mosmap width='500'|height='400'|lat='50.978696'|lon='3.523264|zoom='4'| zoomType='Large'|zoomNew='0'|mapType='Hybrid'| showMaptype='1'|overview='0'|text='Jachthaven'|lang=''}
Het dossier is teruggestuurd en moet nu opnieuw de administratieve weg volgen. Het stadsbestuur had gehoopt de staanplaats voor ongeveer een 10-tal motorhomes met alle voorzieningen voor de grote vakantie in orde te hebben. Het stijgend aantal kampeerauto's zorgt voor een acuut tekort aan overnachtingsplaatsen voor campertoeristen.
Op zondag 20 september 2026 vindt opnieuw Autoloze Zondag plaats in Deinze. Tussen 14 en…
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…