In de gemeenteraad van januari 2011 stelde OpenVLD gemeenteraadslid Yannic Demeyer de vraag om de deuren van het MUDEL uitzonderlijk open te stellen op woensdagvoormiddag, tijdens de werken op de markt.
Normaal gezien is het museum gesloten op woensdagvoormiddag, maar aangezien de markt vanaf 4.5.2011 verhuist naar de parking van de Brielpoort, leek het voor Yannic Demeyer “opportuun om de marktbezoekers de kans te bieden om het het museum – net naast de Brielpoort – te kunnen bezoeken”.
De vraag is positief onthaald in het college. Op woensdag 18 mei zal het museum voor het eerst haar deuren open op woensdagvoormiddag. Vanaf 13 mei loopt ook in het museum de expo rond het administratief centrum. “Marktbezoekers worden op deze manier extra bij de stadskernvernieuwing betrokken, zegt Demeyer. En hoe meer betrokkenheid, hoe meer draagkracht en hoe meer de Deinzenaars geloof zullen hechten aan de toekomst van Deinze. Het is belangrijk dat de vernieuwing meegroeit in de hoofden van de burger”.
Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…