Categories: EvenementenStadsinfo

Tweede editie ‘Luister in het Duister’ met DéCéDé en Deinse stadsdichter

Ter gelegenheid van Gedichtendag kan je op donderdag 29 januari gratis ‘Luister in het Duister’ meevolgen, een avondwandeling door Deinze met woord en muziek. Poëzie wordt gebracht door DéCéDé, het DichtersConvent Deinze. Muziek en zang worden verzorgd door leerlingen van de Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans. Er wordt van start gegaan om 19.30 u. aan de Brielpoort.

De nationale poëzieweek vindt dit jaar plaats van donderdag 29 januari tot woensdag 4 februari en heeft als thema ‘met zingen is de liefde begonnen’. Stadsdichter Luc C. Martens laat deze week niet onopgemerkt voorbijgaan in Deinze. Ter gelegenheid van de Gedichtendag op donderdag 29 januari is er een tweede editie van ‘Luister in het Duister’, een avondwandeling door Deinze met woord en muziek.

Wandelend in het winterdonker langs onverwachte wegjes en stegen, onvermoede paden en plekjes in het centrum van Deinze, kan je luisteren naar poëzie en muziek. Poëzie wordt gebracht door de leden van DéCéDé, het DichtersConvent Deinze. Muziek en zang worden verzorgd door leerlingen van de Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans. De wandeling start om 19.30 u. aan de Brielpoort, duurt ongeveer anderhalf uur en eindigt met een poëtisch en muzikaal slotevenement.

Wanneer? Donderdag 29 januari 2015 om 19.30 u.
Waar? Start aan Brielpoort, Lucien Matthyslaan 9, Deinze
Deelname? Gratis en zonder reservatie

Info: Dienst cultuur en evenementen
Gentpoortstraat 1, 9800 Deinze, Tel. 09 381 95 10
cultuur@deinze.be
www.deinze.be/stadsdichter

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

‘Lucien op de kaart’ sluit zomer af met 100 winnaars

Zomeractie ‘Lucien op de kaart’ bekroont honderd winnaars in Petegem-aan-de-Leie De zomeractie ‘Lucien op de…

1 uur ago

Films in het Leietheater: het filmaanbod voor september

Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…

4 dagen ago

Bio-Ecomarkt brengt bio, natuur en muziek samen in Deinze

Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…

4 dagen ago

Laat je geen hak zetten! – Gratis infosessies over online fraude in Deinze

Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…

1 week ago

Souplexbrug krijgt toplaag 

De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…

1 week ago

Open Monumentendag in Wontergem

Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…

1 week ago