Volle zaal voor nieuwjaarsactiviteiten sp.a Deinze

Nieuwjaarsreceptie 2015 SPA Deinze

Zondag 25 januari organiseerde sp.a Deinze hun jaarlijkse nieuwjaarsontbijt en bijhorende receptie. Naast de vele lokale leden en sympathisanten kwamen ook delegaties van afdelingen uit oa. Melle, Nevele en Nazareth.

“We zijn zeer tevreden over de opkomst” begint Freija Dhondt, voorzitter van sp.a. “Ook kregen we bezoeken van enkele leden van het Vlaams Parlement waaronder Joris Vandenbroucke, John Crombez en Bart Van Malderen. Het doet ons altijd bijzonder veel plezier dat er zoveel kopstukken van onze partij graag naar onze afdeling komen”.

De kans is groot dat de afdeling Deinze binnenkort ook de kandidatuur van John Crombez voor het voorzitterschap van de partij zal steunen. “We kunnen nog steeds heel erg op John rekenen en hij komt geregeld langs, onze leden appreciëren dat enorm. Maar, zoals de statuten dat voorzien, zullen we binnenkort onze leden bevragen en een officieel standpunt innemen”, aldus Dhondt.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Dit vind je misschien ook leuk...