beweging.net Astene zet de bloemetjes buiten

Nu de zomer stilaan nadert, wil beweging.net samen met alle inwoners van Astene de bloemetjes buiten zetten. Daarom delen vrijwilligers de komende weken zakjes bloemenzaad uit, vergezeld van een uitnodiging om elkaar te ontmoeten bij een wandeling in het Stadsbos, een barbecue met de buren of een spelletje petanque bij Las Vegas. De zomer is immers een ideale tijd om samen te genieten.

beweging.net Astene-Bloemenzaadactie-persfoto-

Tine Vandecasteele, kersvers voorzitter van beweging.net Astene: “In Astene is het goed wonen. Met onze ploeg van beweging.net-vrijwilligers willen we daar graag aan bijdragen. Daarom organiseren we acties om onze straten proper te houden en onze schoolomgevingen verkeersveilig. Maar bovenal willen we mensen bijeen brengen, vandaar deze actie om samen de bloemetjes buiten te zetten”.

Wie meer informatie wil of graag een klein of groter engagement wil opnemen bij beweging.net of een van haar partnerorganisaties (ACV, Ziekenzorg, CM, Familiehulp, kwb, Okra, Pasar, Wereldsolidariteit, Welzijnszorg) in Astene kan terecht bij Tine Vandecasteele, Walgracht 12, 9800 Deinze of via 0474 34 25 01.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Dit vind je misschien ook leuk...