Wie wil investeren in onderwijskwaliteit, moet ook investeren in de kwaliteit van de gebouwen van ons onderwijs. Dat is precies wat Vlaams minister van Onderwijs Ben Weyts (N-VA) doet.
Het Agentschap voor Infrastructuur in het Onderwijs (AGION) investeert € 39.750 in KADE te Deinze. Dankzij die financiële steun van de Vlaamse Overheid kan de school dak- en isolatiewerken uitvoeren.
“Hier is echt nood aan”, zegt Bart Vermaercke van N-VA Deinze. “De school doet fantastisch werk, en kan deze bijkomende financiële impuls goed gebruiken. Goed nieuws voor de hele stad”.
In totaal voorziet minister Weyts deze regeerperiode maar liefst een half miljard euro voor schoolgebouwen. “N-VA Deinze is heel blij dat de minister ook denkt aan onze scholengemeenschap”, besluit Bart Vermaercke.
Het Leietheater opent opnieuw de deuren van de filmzaal voor een gevarieerd filmaanbod op dinsdag-…
Op zondag 20 september organiseert Groen-Deinze van 14 tot 17 uur opnieuw haar jaarlijkse Bio-Ecomarkt…
Voor 2026 staat de teller in de politiezone momenteel al op 408 geregistreerde feiten en…
De Souplexbrug over de Martinusvijver krijgt een nieuwe toplaag. Die maakt het brugdek veiliger voor…
Op 13 september staat Wontergem centraal tijdens Open Monumentendag. Honderd jaar nadat Wontergemnaar Lucien Buysse…
Hecht docententeam blaast dansverhaal nieuw leven in in Deinze Vanaf woensdag 9 september 2026 krijgt…