Categories: Stadsinfo

Gezocht: enthousiaste animatoren voor de stedelijke vakantiewerking

Je bent minimum 16 jaar, of je wordt nog 16 in de loop van dit schooljaar? Vind je het super om tijdens de vakantieperiodes kampen te bouwen, op fantasietocht te gaan, op de catwalk te staan, raketten te fabriceren, een bosspel te spelen, waterspelletjes te doen … Kortom, voel je het al kriebelen om mee te spelen met een bende uitgelaten kinderen en andere animatoren?

Dan is het begeleiden van kinderen op onze stedelijke vakantiewerking zeker iets voor jou…

Stel je kandidaat als animator op onze speelpleinwerking en maak tijdens de zomervakantie deel uit van onze actieve groep animatoren.

Wij vragen: Een speelse, enthousiaste houding. Zin voor initiatief en verantwoordelijkheid. In een team kunnen werken. Ervaring in het werken met kinderen is een pluspunt maar niet noodzakelijk.

Wij bieden:
-Ondersteuning door ervaren hoofdanimatoren en de jeugddienst
-Een supertof team van mede – animatoren
-Flexibele tewerkstelling in de periodes van 02/07 tot 13/07 en van 23/07 tot 29/08
-Een heleboel ervaring en leuke vakantieherinneringen
-Doorheen het schooljaar enkele vrijblijvende, toffe activiteiten die open staan voor alle animatoren
-Een vergoeding volgens het vrijwilligersstatuut (aanvankelijk € 20.72 /dag, deze vergoeding is eventueel te combineren met inkomsten van een vakantiejob.)

Wil je meer info of je kandidaat stellen?

Dat kan live of via mail bij de jeugddienst: Mouterijdreef 22 9800 Deinze jolien.dewispelaere@deinze.be
Je kan je ook kandidaat stellen via de website van stad Deinze: www.deinze.be Daar vind je het inschrijvingsformulier onder jeugd – monitoren.
Reageren voor 31/05/2011 a.u.b.

Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Wil je mee helpen aan dit vrijwilligersinitiatief contacteer ons en maak ook deel uit van deze gekke bende!

Share
Published by
Vrijwilligers met een passie voor #Deinze

Recent Posts

Kerk Zeveren krijgt nieuw leven als bruisend dorpshuis

De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…

4 dagen ago

Zomerbar KSA Petegem 2025, de gezelligste zomerbar van Deinze komt eraan!

Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…

4 dagen ago

Deinze verwelkomt skaters en muziekliefhebbers voor tweede editie Benihana

Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…

4 dagen ago

Boekenmarkt Poeselekerk: Koop Tweedehands en Steun het Goede Doel!

Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…

1 week ago

Deinze bruist tijdens vierdaagse braderie vol kortingen, muziek en animatie

Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…

1 week ago

Inschrijvingen KADE Deinze: Start jouw artistieke reis voor schooljaar 2025-2026

Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…

1 week ago