Op het programma staat de Sunrise Mass van Ola Gjeillo centraal, aangevuld met werken van o.a. Morricone, Goodall en Elberdin.
Aansluitend op het concert is iedereen welkom op een gezellige receptie. Deze is inbegrepen in de toegangsprijs van het concert. Prijs? 15€, kinderen tot 12 jaar: gratis.
Wanneer? Vrijdag 24 maart 2017 om 20u
Waar? Sint-Pauluskerk te Petegem, Deinze
Wat? Niet minder dan 80 zangers zullen samen met een 20-tal strijkers van het ensemble ‘Da Capo’ uit Gent de bezoekers in de Sint-Pauluskerk verrassen met een mooi avondvullend programma!
Kaarten:
te bekomen bij de koorleden
Cantabile: marc.en.lusie@yucom.be – 32 474 76 24 08
Cantate Domine: gaby.wauters@skynet.be – 32 499 38 48 48
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…