Wat staat er allemaal op het programma?
Sprinten: 60 meter, zo is Kim Gevaert ook begonnen !
Werpen: kogelstoten voor de zware jongens, of hockeybal, dat is iets zoals speerwerpen maar met een soort tennisbal.
Springen: zo ver mogelijk…
Lopen: 200m, 400 meter (1 volle ronde), 600 meter of 800 meter (2 ronden)
Wees gerust, de trainers zorgen ervoor dat je goed opgewarmd bent voor de wedstrijden. En natuurlijk mag je al je vrienden en vriendinnetjes meebrengen, ze moeten geen lid zijn van AC Deinze. Papa en mama? Die mogen, neen, die moeten meekomen, want zij mogen ook meedoen!!!
Zij moeten maar eens tonen dat zij het evengoed kunnen doen als dat ze het zelf kunnen uitleggen… Het begint om 14h, vanaf 13.15 h kan je al inschrijven.
Er worden echte uitslagen opgemaakt en op het einde krijg je een heus diploma (en een medaille voor de jeugd) !
VOOR DE OUDERS: Het is telkenjare een toffe bedoening, en soms zijn er die de smaak te pakken krijgen en definitief zelf actief beginnen te sporten. Doe dus mee! We verwachten jullie in grote getale! Gratis deelname! Men kan zich dus terplaatse inschrijven op het secretariaat vanaf 13u15 tot 13u45.
Groepsopwarming volgt om 13u45 . Om 14 start dan de oefenmeeting .
De Sint-Amanduskerk in Zeveren ondergaat een metamorfose en wordt de nieuwe ontmoetingsplek voor de Deinse…
Gratis inkom – 27 t.e.m. 29 juni 2025 – Kastanjelaan 29, Deinze De Zomerbar van…
Deinze maakt zich op voor de tweede editie van Benihana, een dynamisch eendaags festival dat…
Grootschalige Tweedehands Boekenmarkt in Poeselekerk op 14 Juni De charmante Poeselekerk transformeert op zaterdag 14…
Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 juni transformeert het centrum van Deinze in…
Kunstacademie Deinze opent de deuren voor jong en oud talent DEINZE – Vanaf zaterdag 7…